DOPLNKOVÉ KRMIVO

Bylinky reico 

Naturkraft 


Minerálne doplnkové krmivo na udržiavanie zdravia a zvýšenie vitality zvierat 


Naturkraft bolo vyvinuté počas dlhoročného výskumu, lekárnikmi, biológmi a fyzioterapeutmi a je vyrábané veľmi šetrným spôsobom pomocou najmodernejších výrobných technológií.

Môže byť primiešavané ku každému krmivu, ale môže byť podávané aj samostatne. Je odporúčané mnohými zverolekármi po zákrokoch, ako aj na podpornú liečbu. 


Pro-1

doplnkové krmivo k celkovej vnútornej očiste

Je zmes bylín, ktorá sa podáva na zlepšenie krvi a na regeneráciu črevnej činnosti. Táto zmes môže zabrániť vzniku črevných parazitov a slúži zároveň na vnútornú očistu.

150 g, 300 g, 900 g


Pro-2

minerálne doplnkové krmivo pre kostru, rast, posilnenie, graviditu a dojčenie 

Zmes bylín, kvasníc, stopových prvkov, rias, B-vitamínov, minerálov a aminokyselín. Je vhodná najmä na stavbu kostí a vývin zubov ako aj dobrú dojivosť pri cicavcoch. Okrem toho sa hodí Pro-2 na regeneráciu po fázach zdravotného obmedzenia a zaťaženia. 

150 g, 300 g, 900 g


Pro-3

doplnkové krmivo pre srsť a kožu 

Zmes bylín, kvasníc, stopových prvkov a aminokyselín, je špeciálne určené na kožné problémy a problémy so srsťou. Táto zmes je vhodná na užívanie pri svrbení. Pro-3 upokojuje a posilňuje kožu, srsť a podporuje jej regeneráciu.

150 g, 300 g, 900 g


Pro-4

doplnkové krmivo na trávenie, chuť do jedla a prečistenie 

Zmes bylín, vitamínov skupiny B a aminokyselín, špeciálne navrhnutých na ochranu vnútorných orgánov, ako napr. pečene, pankreasu, obličiek, žlčníka. Zabraňuje vzniku črevných problémov a zabezpečuje trávenie bez plynatosti. 

150 g, 300 g, 900 g 


Pro-6

doplnkové krmivo pre staršie zvieratá 

Zmes bylín s kvasnicami, stopovými prvkami a vitamínmi skupiny B pre dobre vyvíjajúci sa a dobre fungujúci pohybový aparát. 

150 g, 300 g, 900 g


Pro-7

doplnkové krmivo na uľahčenie dýchania

Zmes bylín, stopových prvkov a aromatických látok, ktorá bola špeciálne vyvinutá na uľahčenie dýchania. Zmes je vhodná pre zvieratá všetkých vekových skupín. Môže sa používať po záťaži pri športových aktivitách, po ochorení, pri kašli alebo pri vysilení pľúc, ako aj pri chronickej bronchitíde. Rastlinné aromatické látky pôsobia stimulačne a podporujú chuť do jedla.

150 g, 300 g


Pro-8

doplnkové krmivo pre podporu v stresových situáciách

Zmes bylín, droždia, morských rias a aromatických látok, ktoré sa dajú použiť pred a po stresových situáciách, ako aj pre prirodzenú podporu v prípade nepokoja a paniky. Pro-8 má podporný účinok v stresových situáciách, ako sú napr. Silvester, pri udomácňovaní nového zvieraťa, cestovaní, pri odstavení od materského mlieka, ako aj pri napätí a preťaženosti.  

150 g, 300 g


Aufbau-Vital

doplnkové krmivo pre šteňatá 

Lepší odchov pre všetky rasy psov.

300 g


Petmin

Minerálne krmivo pre všetky druhy zvierat 

Minerálna rovnováha z rias. Je ideálny výživový doplnok na aktiváciu energie.

Zloženie: 100% riasy 

100 g


Juwel-Vital

Podporuje akúkoľvek regeneráciu organizmu

30 ml


Objednajte si naše Produkty

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.