DOPLNKOVÉ KRMIVO

Bylinky reico 

Naturkraft 


Minerálne doplnkové krmivo na udržiavanie zdravia a zvýšenie vitality zvierat 


Naturkraft bolo vyvinuté počas dlhoročného výskumu, lekárnikmi, biológmi a fyzioterapeutmi a je vyrábané veľmi šetrným spôsobom pomocou najmodernejších výrobných technológií.

Môže byť primiešavané ku každému krmivu, ale môže byť podávané aj samostatne. Je odporúčané mnohými zverolekármi po zákrokoch, ako aj na podpornú liečbu. 


Pro-1

doplnkové krmivo k celkovej vnútornej očiste

Je zmes bylín, ktorá sa podáva na zlepšenie krvi a na regeneráciu črevnej činnosti. Táto zmes môže zabrániť vzniku črevných parazitov a slúži zároveň na vnútornú očistu.

150 g, 300 g, 900 g


Pro-2

minerálne doplnkové krmivo pre kostru, rast, posilnenie, graviditu a dojčenie 

Zmes bylín, kvasníc, stopových prvkov, rias, B-vitamínov, minerálov a aminokyselín. Je vhodná najmä na stavbu kostí a vývin zubov ako aj dobrú dojivosť pri cicavcoch. Okrem toho sa hodí Pro-2 na regeneráciu po fázach zdravotného obmedzenia a zaťaženia. 

150 g, 300 g, 900 g


Pro-3

doplnkové krmivo pre srsť a kožu 

Zmes bylín, kvasníc, stopových prvkov a aminokyselín, je špeciálne určené na kožné problémy a problémy so srsťou. Táto zmes je vhodná na užívanie pri svrbení. Pro-3 upokojuje a posilňuje kožu, srsť a podporuje jej regeneráciu.

150 g, 300 g, 900 g


Pro-4

doplnkové krmivo na trávenie, chuť do jedla a prečistenie 

Zmes bylín, vitamínov skupiny B a aminokyselín, špeciálne navrhnutých na ochranu vnútorných orgánov, ako napr. pečene, pankreasu, obličiek, žlčníka. Zabraňuje vzniku črevných problémov a zabezpečuje trávenie bez plynatosti. 

150 g, 300 g, 900 g 


Pro-6

doplnkové krmivo pre staršie zvieratá 

Zmes bylín s kvasnicami, stopovými prvkami a vitamínmi skupiny B pre dobre vyvíjajúci sa a dobre fungujúci pohybový aparát. 

150 g, 300 g, 900 g


Pro-7

doplnkové krmivo na uľahčenie dýchania

Zmes bylín, stopových prvkov a aromatických látok, ktorá bola špeciálne vyvinutá na uľahčenie dýchania. Zmes je vhodná pre zvieratá všetkých vekových skupín. Môže sa používať po záťaži pri športových aktivitách, po ochorení, pri kašli alebo pri vysilení pľúc, ako aj pri chronickej bronchitíde. Rastlinné aromatické látky pôsobia stimulačne a podporujú chuť do jedla.

150 g, 300 g


Pro-8

doplnkové krmivo pre podporu v stresových situáciách

Zmes bylín, droždia, morských rias a aromatických látok, ktoré sa dajú použiť pred a po stresových situáciách, ako aj pre prirodzenú podporu v prípade nepokoja a paniky. Pro-8 má podporný účinok v stresových situáciách, ako sú napr. Silvester, pri udomácňovaní nového zvieraťa, cestovaní, pri odstavení od materského mlieka, ako aj pri napätí a preťaženosti.  

150 g, 300 g


Aufbau-Vital Plus

Doplnkové krmivo pre psy

Aufbau-Vital Plus sa optimálne hodí na chov šteniat, ale aj pre psy každého veku a každej veľkosti. Aufbau-Vital Plus môže prispievať k stabilite až do vysokého veku. Chovateľom je odporúčaný pre optimálny vývoj šteniat v rastovej fáze.

500 g.Petmin

Minerálne krmivo pre všetky druhy zvierat 

Minerálna rovnováha z rias. Je ideálny výživový doplnok na aktiváciu energie.

Zloženie: 100% riasy 

100 g


Juwel-Vital

Podporuje akúkoľvek regeneráciu organizmu

30 ml


Pro-5

Doplnkové krmivo pre žalúdok a črevá

Pro -5 je zmes z fermentovaných byliniek, probiotických kultúr, balastných látok a stabilizátorov črevnej flóry, ktorou sa kŕmi na podporu normálnej funkcie žalúdka a čriev.  Pro-5 môže pomôcť pri poruchách trávenia, nafukovaní a ďalších problémoch so žalúdkom a črevami, rovnako sa môže nasadiť aj po liečbe s antibiotikami, pri strese, nepokoji alebo po vysokej telesnej záťaži.

400 g.


Energie-Booster

Doplnkové krmivo pre viac energie

Energie-Booster vďaka hovädziemu tuku poskytuje veľké množstvo energie, a preto je vhodný predovšetkým pre zvieratá, ktoré potrebujú extra porciu sily, ako napríklad po telesnej námahe alebo pri rekonvalescencii.

Všetkým zvieratám, ktorým chýba hmotnosť, poskytne Energie-Booster energiu potrebnú na zabezpečenie normálnej tvorby svalov. Je vhodný aj pre zvieratá, ktoré strácajú hmotnosť z dôvodu veľmi vysokého zaťaženia. Vďaka dodatočnému podielu tuku, ktorý sa skrmuje s Energie-Booster, sa psy rýchlo vrátia na svoju normálnu hmotnosť.

900 g.


Objednajte si naše Produkty

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.