SUCHÉ KRMIVO

Krmivo vhodné pre rekreačných a športových psov a šteniatka

MaxiDog 


Produkty MaxiDog sú špeciálne vyvinuté, multifunkčné druhy krmiva pre všetkých psov každého veku a každej rasy. Sú vhodné pre rekreačných a športových psov a taktiež šteniatka a dospelých psov.


  • šetrná príprava prostredníctvom výroby za studena
  • použité mäso preukazuje kvalitu ľudských produktov
  • všetky produkty sú prírodné a bez použitia genetickej manipulácie
  • vyvinuté bez pokusov na zvieratách


MaxiDog Olymp

(To najlepšie čo môže príroda ponúknuť)

Je prírodný produkt vyrobený najmodernejšou technológiou. Namiešané suroviny sú vylisované za studena a vysušené. Vďaka vysokej energetickej hodnote je krmivo vhodné aj tam, kde sú kladené vysoké nároky, napr. pri chove alebo odchove, taktiež v športovej oblasti a pri voľnom výbehu. Nechajte sa prekvapiť, aký všestranný účinok má Olymp na vaše zviera, a ako ho výborne prijíma. Je vhodný aj pre šteniatka. 

Obsahuje: hovädzie, hydinové a sleďové sušené mäso 43%, celozrnnú ryžu, kukuricu, bylinky, olej z lososa, feniklové semená, riasy, minerálne látky, lososový olej, olej z treščej pečene.

3 kg, 10 kg, 20 kg 


MaxiDog Champion

To najlepšie čo môže príroda ponúknuť

Je prírodný produkt vyrobený najmodernejšou technológiou. Namiešané suroviny sú vylisované za studena a vysušené. Trochu ľahšia strava, vhodná na odchov respektíve chov, podobne aj pre zvieratá vo voľnom výbehu, ako aj športové zvieratá. Vhodné aj pre šteniatka. Veľmi dobre znášané, pretože boli vynechané niektoré zložky, ktoré by mohli pôsobiť u niektorých jedincov ako alergény (napr. kukurica).

Obsahuje: hovädzie, hydinové a sušené sleďové mäso 43%, celozrnnú ryžu, bylinky, lososový olej, feniklové semiačka, olej z treščej pečene, riasy a minerálne látky. 

3 kg, 10 kg, 20 kg 


MaxiDog Kroket

Viacúčelové krmivo 

Viacúčelové krmivo s optimálnou stráviteľnosťou pre normálne aktívne zvieratá.

Obsahuje: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 44%, hovädzie mäso, napučané obilniny, zeleninu, kvasnice, minerálne látky, olej z treščej pečene. 

3 kg, 10 kg, 20 kg


MaxiDog Athletic

Pre citlivé psy 

Chutné krmivo s hydinovým a jahňacím mäsom a zemiakmi. Ľahká, chutná strava s nízkym obsahom bielkovín, podporuje tvorbu pigmentu v srsti. Bez obsahu hovädzieho mäsa, obilnín a kukurice ako možných alergénov. 

Obsahuje: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 39%  (hydinové a jahňacie mäso), zemiaky, ryžu, ryžovú múku, sušené repné rezky, kvasnice, minerálne látky. 

3 kg, 7,5 kg, 15 kg 


MaxiDog Wellness 

Bez hovädzieho mäsa a pšenice 

Ideálne krmivo pre psov, ktorý majú problém s trávením mäsa a obilnín. Neobsahuje hovädzie mäso ani pšenicu.

Obsahuje: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 40% (hydinové mäso), kukuricu, ryžu, sušené repné rezky, minerálne látky. 

3 kg, 7,5 kg, 15 kgMaxiDog Energy 

Pre psov s vyššou spotrebou energie 

Ideálne krmivo pre psov vo výkonnostnej a športovej oblasti. Zabezpečuje optimálne budovanie svalov.

Obsahuje: 39% mäsa (hydina, hovädzina a losos), kukuricu, ryžu, sušené repné rezky, čakanku obyčajnú, minerálne látky.

7,5 kg


MaxiDog Rind Lamm Reis 

Pre staršie psy

Veľmi vhodné krmivo pre starších a citlivých psov s menšou pohybovou aktivitou. Pre psov, ktorí sú odkázaní na ľahšiu stravu.

Obsahuje: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 25% hovädzina a 21% jahňacina, ryžové vločky, napučané obilniny, kukuricu, zeleninu, kvasnice, olej z treščej pečene, riasy, minerálne látky.

10 kg 


MaxiDog Fleischmix 

Pre všetky rasy psov

Krmivo, ktoré sa veľmi dobre hodí na primiešavanie s Maxidog Vit mokrým krmivom pre dospelé, normálne aktívne psy.

Obsahuje: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu 44% hovädzina, napučané obilniny, zeleninu, olej z treščej pečene, riasy, kvasnice.


3 kg, 10 kg, 20 kg


MaxiDog Junior

 Pre dospievajúcich psov 

Vyvážené krmivo na odchov pre šteniatka až do dospelosti, vhodné pre všetky rasy psov.

Obsahuje: mäso 41% (hydina a kačacina), ryžu, kukuricu, sušené repné rezky, pomleté lastúry, minerálne látky.


3 kg, 15 kg
 


MaxiDog Dynamic

Kompletné krmivo pre všetky plemená psov 

Toto krmivo je určené pre dynamického psa, ktorý neznáša obilniny a pseudo-obilniny.

Pri zložení krmiva Dynamic sa zámerne vyhlo tým druhom mäsa, ktoré by mohli vyvolať alergiu. 

MaxiDog Dynamic je vhodný najmä pre aktívnych psov, ktorí však vyžadujú šetrnú stravu. Hrach, jablká, brusnice a čučoriedky dodávajú tomuto suchému krmivu špeciálne vitamíny a chuť. O rafinovanosť a optimálnu stráviteľnosť sa postarajú byliny a ľanové semienka, ktoré krmivo obsahuje.

Obsahuje: kačku, zemiaky, sušené repné odrezky, hrášok, jablká, ľanové semienka, olej z treščej pečene, byliny, brusnice, čučoriedky, kvasnice, yucca.


3 kg, 15 kg
 


MaxiDog Sensiv

Hypoalergénne suché krmivo pre citlivých psov.

Stále viac psov bojuje s alergiami vyvolanými zložkami v krmive a potravinovou intoleranciou. Pre ich špeciálne potreby bolo vyvinuté suché krmivo MaxiDog Sensiv. Je hypoalergénne a obsahuje veľmi prospešnú bielu rybu, výživné zemiaky, chutnú sušenú zeleninu a špeciálnu zmes korenín pre kožu a srsť, ako aj repkový, ľanový a rybací olej. MaxiDog Sensiv je bezlepkový, bezobilninový a bezlaktózový. Je to kompletné krmivo so surovinami v potravinárskej kvalite, ktoré je vyrobené a šetrne za studena lisované v Nemecku.

Obsahuje: sušenú a mletú bielu rybu, zemiakové vločky, ryžové klíčky, mletú sušenú zeleninu, sušené repné rezky, repkový olej lisovaný za studena, ľanový olej lisovaný za studena, olej z treščej pečene, bylinky, rybací olej, sušenú a mletú Yucca Schidigera.


3 kg, 10 kg


Objednajte si naše Produkty

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.