PREČO REICO?

Prečítajte si viacKrmivo Reico ma oslovilo práve pre jeho jedinečnosť, ako jediné krmivo na trhu je s minerálnou rovnováhou. Dodáva telu 106 prvkov , všetky na prírodnej báze a v rovnováhe. Sú získavané z morských rias a bylín, ktoré sú spracované špeciálnou technológiou - jemnou mikronizáciou, čo umožňuje, aby boli rýchlo cez sliznice vstrebateľné. Organizmus má tak možnosť optimálne sa regenerovať a riadiť všetky biochemické procesy. Organizmus si z týchto minerálov vezme čo potrebuje, ostatné prirodzeným spôsobom ľahko vylúči, nič sa v tele neukladá.

Ako majiteľke krásnych troch amerických kokeršpanielov mi záleží na tom, aby moji psy boli zdraví a v dobrej kondícii čo najdlhšie. Dnes sama vidím ako mojim psom krmivo Reico prospelo a prospieva, sú vitálni, zdravotné problémy pominuli a ich srsť doslova žiari, čo pri výstavných psoch teší ešte viac a čo sa nedá poprieť, krmivo im aj veľmi chutí.Všetky použité suroviny na výrobu krmiva
sú prírodné a v potravinárskej kvalite

  • žiadne konzervačné látky, arómy, dochucovadlá, chemické farbivá
  • žiadne mäsokostné múčky
  • žiadne suroviny s genetickou modifikáciou
  • žiadne reštauračné oleje
  • pri vývoji neboli robené žiadne pokusy na zvieratách


Firma získala ocenenie DLG - Deutsche Lebensmittelgesellschaft Krmivo Reico je s vysokým podielom mäsa 69 - 74% a práve preto je denná dávka krmiva oproti komerčným krmivám nižšia.Mäso pochádza z nemeckého kontrolovaného ekologického hospodárstva.

Minerálna rovnováha

a jej význam


Minerály a stopové prvky sú veľmi dôležité a cenné látky pre správne fungovanie ľudského tak a zvieracieho organizmu, nie je dôležité množstvo prijatých látok, ale ich forma a vzájomný pomer v akom sú prijímané. Telo si ich samo nedokáže vytvoriť, preto ich musí prijať zvonka.

Pokiaľ nie sú porušené ekosystémy, tak by mali byť všetky potrebné minerály a stopové prvky zastúpené v hodnotnej rastlinnej a živočíšnej strave. Avšak taký ideálny stav dnes neexistuje a to už niekoľko rokov. V odborných štúdiach sa môžeme dočítať, že pôda za ostatných 100 rokov je vyčerpávaná a sústavným prehnojovaním v poľnohospodárstve tak dochádza v pôde k minerálnej nerovnováhe, ktorá sa potravou dostáva k človeku a zvieratám, čo môže mať za následok oslabenie imunitného systému a zhoršenie zdravotného stavu, vitality a dobrej fyzickej kondície. Pokiaľ sa človek a zviera nachádza v minerálnej rovnováhe - pestrou a vyváženou stravou, imunitný systém pracuje v poriadku, čo je základ dobrej fyzickej kondície, dobrého zdravia a vitality. Minerálna rovnováha, vitálny systém a strava vhodná pre daný druh je základná filozofia ponúkaných produktov firmy Reico.