O FIRME

Sme tu už od roku 1992

Reico & Partner Vertriebs GmbH je rodinný podnik, ktorý bol v roku 1992 založený liečiteľom zvierat Konrádom Reiberom. Spoločnosť má viac ako 40-ročné skúsenosti v distribúcii krmív pre zvieratá a viac ako 40-ročné skúsenosti vo vývoji doplnkov stravy.

Hlavná kompetencia spočíva okrem iného v unikátnom výrobnom procese - mikronizácií bylín so zachovaním všetkých obsahových látok. Človek, zviera a životné prostredie sú stredobodom firmy.

Firma ručí za férové partnerstvo medzi podnikom, človekom, zvieraťom a životným prostredím. Ambíciou firmy je poskytnúť zákazníkom služby na vysokej úrovni. Nepretržité kontroly kvality zaručujú nemennú kvalitu na najvyššej úrovni.

Firma Reico & Partner Vertriebs GmbH sa distribučne opiera o priamy predaj. Od roku 2006 je členom združenia priameho predaja v Nemecku ( Bundesverband Direktvertrieb Deutschland), je to zjednotenie známych nemeckých medzinárodných podnikov s priamou distribúciou , ktorí formulovali hlávné zásady ochrany zákazníka a spotrebiteľa a k nim sa aj zaväzujú.