MOKRÉ KRMIVO

Krmivo vhodné pre dospievajúcich a dospelých psov

Maxidog Vit


Mokré krmivo Maxidog Vit má vysoký obsah mäsa 64 - 74 % tak,
ako je to dané prírodou.


Príprava a použitie:

  • šetrná príprava prostredníctvom plnenia za studena
  • použité mäso preukazuje kvalitu potravín
  • všetky suroviny sú prírodné a bez genetickej manipulácie
  • vyvinuté bez pokusov na zvieratách
  • žiadne konzervačné látky a dochucovadlá
  • krmivo s minerálnou rovnováhou

Vedľajšie produkty živočíšne pôvodu použité v krmive sú vnútornosti v potravinárskej kvalite, ako napr. srdce, pečeň, obličky, bachor, jazyk, vemeno, odrezky z mäsa, hrtan, pľúca.                         Nie su používané žiadne zakáľačkové odpady!

Použité mäso pochádza z nemeckého

kontrolovaného ekologického hospodárstva. 


Zelenina je preddusená, čo zaručuje ešte lepšiu stráviteľnosť. Použité suroviny sú čerstvo spracované, naplnené konzervy sú veľmi šetrne zavárané, čím zostávajú zachované cenné a životu dôležité vitamíny, minerálne látky a stopové prvky. Krmivo je prispôsobené potrebám dospievajúcich a dospelých psov a je veľmi vhodné aj na kŕmenie až do vysokého veku.


Odporúčanie pre kŕmenie:

Uvedené množstvá sú len smerné hodnoty, individuálna potreba závisí od rasy psa, aktivity, podmienok chovu a ďalších faktorov. Aby dostal váš miláčik vždy čerstvú, stravu v ponuke sú konzervy rôznych veľkostí. Odporúčame otvorené konzervy uchovávať v chladničke nie viac     ako 2 dni.

Hmotnosť psa

   do 5 kg
  6 - 14 kg
15 - 25 kg
26 - 35 kg
36 - 50 kg
 51 - 65 kg

Denná dávka

 200 g
 300 g
 400 g
 800 g
1000 g
1200 g


Maxidog Vit Rind 

(Hovädzina)

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu: 69% hovädzina,  4% mrkva, 4% ryža, mäsový vývar, riasy. Bez lepku.

Vitálne psy obľubujú toto bezlepkové krmivo, ktoré obsahuje oveľa šťavnatejšie hovädzie mäso, mrkvu, chutnú ryžu a jedinečnú zmes rias, ktorá dostáva telo do minerálnej rovnováhy. Takto bude optimálne postarané o vášho dospievajúceho alebo dospelého psa a zostane fit až do vysokého veku.

200 g, 400 g, 800 g


Maxidog Vit Geflügel 

(Hydina)

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu: 69% hydina, 4% mrkva, 4% ryža, mäsový vývar, riasy. Bez lepku. 

Je najobľúbenejšou činnosťou vášho psa žranie? V tom prípade je toto bezlepkové krmivo s ľahko stráviteľným hydinovým mäsom, mrkvou, chutnou ryžou a našou jedinečnou zmesou rias, ktorá vedie telo k minerálnej rovnováhe, tým optimálnym krmivom.

200 g, 400 g, 800 g 


Maxidog Vit Wild  

(Divina)

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu: 49% divina, 20% hydina, 4%  cestoviny, 4% tekvica, 2% cukina, mäsový vývar, olej z lososa, riasy. 

Toto krmivo prináša do misky vášho psa rozmanitosť. Nakoľko je dobre stráviteľné, je vhodné zvlášť pre dospievajúcich a dospelých psov s alergiami a potravinovou intoleranciou. Obsahuje zmes s ľahko stráviteľnou divinou a hydinovým mäsom, chutnými cestovinami, zlatožltou tekvicou, zdravým ľanovým olejom a našimi riasami, ktoré vedú telo k minerálnej rovnováhe.

200 g, 400 g, 800 g  


Maxidog Vit Rind, Herz

(Hovädzina, srdce) 

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu: 69% hovädzina,      2% hrach, 4% zemiaky, mäsový vývar, ľanový olej, riasy. 

Aktívne psy obľubujú toto krmivo obsahujúce lahodné hovädzie mäso, lahodné srdce, chrumkavý hrášok, chutné zemiaky, zdravý ľanový olej a našu jedinečnú zmes rias, ktorá privádza telo do minerálnej rovnováhy. Tak bude optimálne postarané o vášho dospievajúceho alebo dospelého psa a zostane fit až do vysokého veku.

200 g, 400 g, 800 g


Maxidog Vit Kalb

(Teľacina)  

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu: 69% teľacina,            4% zemiaky, 2% špenát, 2% špalda, mäsový vývar, riasy. 

Toto krmivo je ideálne pre vášho štvornohého labužníka. Obsahuje: jemné teľacie mäso, sýtiace zemiaky, čerstvý špenát, zdravú špaldu a našu jedinečnú zmes rias, ktorá privádza telo do minerálnej rovnováhy. Krmivo je vhodné pre dospievajúcich alebo dospelých psov, ako aj pre psov s alergiami.

200 g, 400 g, 800 g


Maxidog Vit Rind, Pansen, Herz

(Hovädzina, bachor, srdce)

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu: 74% hovädzina, mäsový vývar, riasy. Bez lepku a obilnín.

Pre vášho športovca len to najlepšie: šťavnaté hovädzie mäso, chutný bachor, lahodné srdce a naša jedinečná zmes rias, ktorá privádza telo do minerálnej rovnováhy. Toto krmivo je presne to pravé pre aktívnych psov, ktorí potrebujú veľmi sýte krmivo.

200 g, 400 g, 800 g


Maxidog Vit Schonkost Lamm

(Dietna jahňacina)

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu: 69% jahňacina,       4% zemiaky, 4% mrkva, 2% proso, 2% špenát, mäsový vývar, riasy. Bez lepku a obilnín. 

Toto krmivo s jahňacinou je presne to pravé pre citlivých psov, starších psov, alergikov a psov so žalúdočnými problémami. Dietna strava s ľahko stráviteľným jahňacím mäsom, lahodným prosom, sýtiacimi zemiakmi, čerstvým špenátom, mrkvou a našou jedinečnou zmesou rias, ktorá privádza telo do minerálnej rovnováhy, je bezlepková a vášmu psovi dodá všetko, čo potrebuje pre dlhý a zdravý život.

200 g, 400 g, 800 g


Maxidog Vit Schonkost Put

(Dietne morčacie mäso )

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu: 69% morčacie mäso, 4% ryža, mäsový vývar, riasy. Bez lepku

Toto krmivo s morčacinou je presne to pravé pre citlvých psov, starších psov, alergikov a psov so žalúdočnými problémami. Diétna strava s ľahko stráviteľným morčacím mäsom, lahodnou ryžou a našou jedinečnou zmesou rias, ktorá privádza telo do minerálnej rovnováhy, je bezlepková a vášmu psovi dodá všetko, čo potrebuje pre dlhý a zdravý život.

200 g, 400 g, 800 gCuraDog


Bio-kompletné krmivo s vysokým podielom mäsa. 


Použité mäso a všetky ostatné suroviny pochádzajú z kontrolovaných ekologických podnikov.

Toto vysoko hodnotné krmivo je vhodné pre každého psa, no predovšetkým pre citlivých psov s metabolickými poruchami alebo alergiou.


CuraDog Huhn mit Apfel,

Hirse und Leinöl 

Kuracie mäso s jablkom, prosom a ľanovým olejom

kuracie mäso 66%, jablko 10%, hruška 15%, ľanový olej 2%, riasy. Bez lepku a laktózy.

 400 gCuraDog Pute mit Kamut, Schwarzwurzel Leinöl 

Morčacie mäso s kamutom (prastará obilnina), čiernym koreňom a ľanovým olejom 

morčacie mäso 68%, kamut je prastará obilnina) 15%, čierny koreň 8%, ľanový olej 2%, peľ z kvetu, riasy. Bez laktózy.

400 g


CuraDog Fisch mit Birne, Leinöl und Kapuzinerkresse 

Ryba s hruškou, ľanovým olejom a žeruchou kapucinskou 

Ryba 66%, hruška 10%, ľanový olej, 2%, žerucha kapucínska 1%, riasy

400 g


Pre viac informácií ma kontaktujte.

Vyplňte všetky potrebné údaje a ja sa Vám čo najskôr ozvem späť.